UEFA-ba vágták a fejszéjüket (1.)

PIETSCH TIBORPIETSCH TIBOR
2007.04.21. 23:46
Címkék
Egész nap elérhetetlen volt Kisteleki István, holott az MLSZ elnökének számos kérdésre illett volna válaszolnia. Ezek közül az egyik legfontosabb: senki nem érzi megalázónak, hogy a pályázat lenullázása után az UEFAnál kuncsorgunk?

Csütörtök délben elektronikus levél formájában érkezett a meghívó: a horvát és a magyar futballszövetség elnöke, valamint a pályázati bizottság vezetője a „kialakult helyzet értékelése, s a jövő terveinek ismertetése céljából” nemzetközi sajtótájékoztatót tart egy óbudai szállodában. A vezető angol, spanyol, olasz és német lapok bizonyára tucatszámra repítették volna munkatársaikat Budapestre, hogy Vlatko Markovicot, Kisteleki Istvánt és Gyárfás Tamást faggassák, csakhogy az összejövetel elmaradt: csütörtök este jött az újabb e-mail, amelyből kiderült, a házigazdák szándéka változott. Az MLSZ honlapján bővebb információval szolgáltak: csütörtökön arra az elhatározásra jutott a Markovic, Kisteleki, Gyárfás hármas, hogy a közeljövőben találkozót kér az Európai Labdarúgó-szövetség

Legfrissebb hírek

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
13 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
29 perce

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
32 perce

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
42 perce

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
58 perce

Gyémánt Liga: Duplantis diadala, Lyles és Bol második lett Párizsban

Atlétika
1 órája

Szalai Fanni és Lehmann Csongor nyerte meg a tiszaújvárosi világkupát

Egyéb egyéni
1 órája

Az MLS-ben folytatja Robert Lewandowski – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik