Vasék továbbjuthatnak

B. M.B. M.
2007.04.27. 23:13
Címkék

Első két hazai mérkőzését megnyerte hétfőn és szerdán Vas János csapata, az Iowa Stars az Amerikai Hokiliga (AHL) rájátszásában a Nyugati főcsoport negyeddöntőjében. A Stars 2–1-re és 3–2-re győzött az Omaha Ak-Sar-Ben Knights ellen, és összesítésben már 3–1-re vezet az egyik csapat négy győzelméig tartó párharcban. Vas János az első mérkőzésen az első sorban kapott helyet, és két kapura lövéssel vétette észre magát. A második találkozóra az NHL rájátszásából időközben kieső Dallas Stars három játékosa is csatlakozott a farmcsapathoz, így a dunaújvárosi hokis a második sorba került. Ott sem ment neki rosszul, ám három kapura lövése közül egyikből sem lett gól. A Stars először magyar idő szerint szombaton hajnalban vívhatja ki a továbbjutást Omahában. A főcsoport elődöntőjében az Atlanta Thrashers farmcsapata, a Chicago Wolves várhat majd Vas Jánosékra.

Legfrissebb hírek

Felkészülés. a Nyíregyháza kétgólós vereséget szenvedett a Wolfsbergtől

Labdarúgó NB I
1 perce

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
14 perce

Újra a németek meccsén működik közre a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
15 perce

A potyázó Muslera elnézést kért a vb-n nyújtott teljesítménye miatt

Foci vb 2026
21 perce

Márton Richárd Eb-szintet úszott 200 pillangón

Úszás
22 perce

Triatlon-vk: szép magyar teljesítmények már az elődöntőben

Egyéb egyéni
24 perce

Az első meccs után visszalépett a címvédő a strandröplabda ob-n

Röplabda
28 perce

Argentína sötétkékben zárja az első szakaszt – a J-csoport mai mezei

Foci vb 2026
41 perce
Ezek is érdekelhetik