Érződött a meccshiány

CH. G. A.CH. G. A.
2007.08.15. 23:40
Címkék

Szerdán a tatai edzőtáborban zárt kapus edzőmérkőzést játszott egymással az egyaránt az Európa-bajnoki pótselejtezőkre készülő magyar és szlovák női válogatott. Bár szinte végig a vendégek vezettek, a hajrában Béres Tímea, Fürész Emőke és Iványi Dalma jó játékával felülkerekedett a házigazda. Részben NBA-szabályokkal – négyszer tizenkét perces játékidő – rendezték az összecsapást, amelyen meglátszott a magyarokon a meccshiány, hiszen ez volt az első felkészülési mérkőzésük a kéthetes edzőtáborozás csattanójaként. Rengeteg ziccer és büntető maradt ki mindkét oldalon, s a két szakvezető – Bencze Tamás és Vladimír Karnay – valamennyi cserejátékosát bevetette, a magyaroknál például senki sem töltött 28 percnél többet a pályán. A hajrában a hazaiak rutinos kulcsemberei döntötték el a meccs sorsát. Pénteken kezdődik Győrött az Uniqa-kupa, a nyitányon ismét Magyarország–Szlovákia összecsapás lesz, s ha mindkét együttes sikeresen veszi a pótselejtezők csoportmeccseit, a rájátszásban újból találkozhatnak.

Legfrissebb hírek

Eustáquio a 92. percben döntött, és továbblőtte Kanadát a legjobb 16 közé a világbajnokságon

Foci vb 2026
1 perce

Kanada a hosszabbításban betalált, ezzel kiejtette Dél-Afrikát

Foci vb 2026
2 perce

Rajongás – Morvai Katalin publicisztikája

Kerékpár
10 perce

Ideális keltető – S. Tóth János jegyzete

Jégkorong
10 perce

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
56 perce

Hét Domb: Milák országos rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
1 órája

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
1 órája

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik