Új csapat a Majorban

M. Cs.M. Cs.
2007.09.06. 00:41
Címkék

Nem lesz könnyű dolga a BSE női együttese szakmai munkáját irányító Farkas Sándornak a következő szezonban. A tavalyi csapatból ugyanis az alapozás augusztus 15-i kezdetén csupán Vida Anna jelentkezett munkára a Városmajorban. Hagara Zsuzsa már szezon közben szülési szabadságra ment, Papp Krisztina és Andó Ivett pedig a nyáron követte a bedobót. Így sürgősen játékosokat kellett – kell – igazolniuk a budaiaknak, hiszen Djelmis Angéla Szolnokra, Horti Dóra Sopronba távozott, és a szerb center, Violeta Vukovics sincs már a klubnál, miként Kosjár Katalinnal sem sikerült megállapodni a hosszabbításról. Fűrész Diána a válogatott keret tagja, az Eb-pótselejtezőkön szerepel, később csatlakozik. Érkezett a szlovák Dagmar Imbergerová Diósgyőrből, Zsovár Orsolya a Zala Volánból, a juniorválogatott Vincze Viktória Kecskemétről, Kiss Gabriella a BEAC-ból. A BSE-vel edz és minden pillanatban aláírhat a tavaly Cegléden kosárlabdázó két kubai kosaras, Licet Castillo, valamint Zuleira Aties. Mellettük a klub saját nevelésű fiataljai gyakorolnak a csapattal. A keret korántsem teljes, még erősítésre vár. Főleg, ha a BSE elindul a Közép-európai Ligában.

Legfrissebb hírek

Fabio Cannavaro: Még ha szenvedtek is a játékosaim, megmutatták, mire képesek

Foci vb 2026
10 perce

Videók: Messi nélkül és Messivel is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
21 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
56 perce

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
59 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
1 órája

Vb 2026: Algéria–Ausztria 2–2

Foci vb 2026
2 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–3

Foci vb 2026
2 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik