Torna helyett közös edzés

R. B. B.R. B. B.
2007.09.08. 00:04
Címkék

Eredetileg a Brendon-UPC-ZF-Eger is részt vett volna a szeptember 14. és 16. közötti szegedi FILA-kupán, ám Gerendás György együttese a nemzetközi torna helyett a Herceg Novival készül közösen az új idényre. „Korábban mindig felkészülési tornákon vettünk részt, most változtatunk ezen, reméljük, így jobban sikerül a ráhangolódás a szezonra” – tudtuk meg a vezetőedzőtől. A közös edzések szeptember 18. és 22. között lesznek. Az időbeosztásba a légitársaságok is beleszóltak, mivel Dubrovnikba (a horvát város érintésével utazik az Eger Herceg Noviba) csak kedden és szombaton megy repülőgép. Az egriek a bajnokság rajtjának napján érkeznek haza, az első fordulóban Szolnokon szálltak volna vízbe, ám felcserélték a pályaválasztói jogot, így Egerben rendezik a mérkőzést. „Ahhoz képest, hogy a nyáron összevissza voltak a játékosok, egyénileg nagyjából nyolcvan-kilencven százalékos állapotban vannak, viszont ha a csapatjátékot nézzük, akkor húsz százalékot mondanék. Jól jön a montenegrói út” – jegyezte meg a szakember.

Legfrissebb hírek

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–1

Foci vb 2026
1 perce

Kanada a hosszabbításban betalált, ezzel kiejtette Dél-Afrikát

Foci vb 2026
1 perce

Rajongás – Morvai Katalin publicisztikája

Kerékpár
8 perce

Ideális keltető – S. Tóth János jegyzete

Jégkorong
9 perce

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
55 perce

Hét Domb: Milák országos rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
1 órája

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
1 órája

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik