Ismét jöhet a Bayern München

S. G.S. G.
2008.06.10. 23:32
Címkék

Még nincs végleges döntés, ám egyre valószínűbb, hogy a Győr futballcsapatát szponzoráló Audi a németek büszkeségét, a Bayern Münchent utaztatja majd Magyarországra. Amint beszámoltunk róla, az ETO Stadion építése a végső szakaszában van, így minden esély megvan rá, hogy a terveknek megfelelően augusztusban ünnepélyesen felavassák az impozáns létesítményt. A program szerint augusztus második felében rendeznék a gálameccset, amelyre igazi sztárgárda érkezhet Győrbe. Az Audi cég négy gigaklubbal áll kapcsolatban: a Real Madriddal, a Manchester Uniteddel, a Barcelonával és a Bayern Münchennel. Utóbbi egyébként 2004. május 18-án éppen a német autógyár támogatásának köszönhetően már szerepelt a Kisalföldön, akkor 21 ezer néző előtt 4–1-re győztek a bajorok, méghozzá a legerősebb összeállításukban, Michael Ballack például kétszer vette be az akkor még az ETO kapuját védő Sebők Zsolt hálóját. Úgy tűnik, megismétlődhet az akkori összecsapás, hiszen az Audi olyan szponzora a müncheni alakulatnak, amely egy évben egyszer megszabhatja, hogy hol és ki ellen fusson ki a csapat. Természetesen érdeklődtünk a győri klub háza táján is a gálameccsel kapcsolatban, s azt a választ kaptuk, hogy az Audi nem adott még hivatalos választ az ellenfélről. Az ETO-nál is úgy vannak vele: rosszat aligha húzhatnak a sztárklubok közül.

Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
3 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
18 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
23 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
28 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 0–0

Foci vb 2026
40 perce

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
41 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
41 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
47 perce
Ezek is érdekelhetik