A második német csere „áldozatául esett” Thomas Hitzlsperger szerint a Nationalelfnek nem sok esélye volt a fináléban.
„A spanyolok remekül passzoltak, futtatták a labdát, no meg minket is. Esélyünk sem volt igazán. Tökéletesen megérdemelten nyerték meg a tornát, hisz remekül csaptak le, mikor esély adódott előttük. Hogy miben hibáztunk, azt még ki kell elemeznünk – úgy érzem, talán többet is kihozhattunk volna a döntőből” – nyilatkozta.
Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A teher már lekerült rólunk
Vízilabda
2026.06.11. 12:30

Futsal NB I: előnyben az Újpest a bajnoki döntőben
Labdarúgó NB I
2026.05.28. 22:50

Sinner megállíthatatlan: Rómában is nyert!
Tenisz
2026.05.17. 19:14
Ezek is érdekelhetik




