Euro 2008: Hitzlsperger: „Nem volt esélyünk”

2008.06.30. 00:31
A második német csere „áldozatául esett” Thomas Hitzlsperger szerint a Nationalelfnek nem sok esélye volt a fináléban.
„A spanyolok remekül passzoltak, futtatták a labdát, no meg minket is. Esélyünk sem volt igazán. Tökéletesen megérdemelten nyerték meg a tornát, hisz remekül csaptak le, mikor esély adódott előttük. Hogy miben hibáztunk, azt még ki kell elemeznünk – úgy érzem, talán többet is kihozhattunk volna a döntőből” – nyilatkozta.
Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A teher már lekerült rólunk

Vízilabda
2026.06.11. 12:30

Nem teljesedett be Chwalinska tündérmeséje, Andrejeva nyerte a Roland Garrost

Tenisz
2026.06.06. 16:57

Futsal NB I: előnyben az Újpest a bajnoki döntőben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 22:50

Ismeretleneknek, családoknak is örömet szerezne a döntő megnyerésével Luis Enrique

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 13:58

Arteta a budapesti BL-döntő előtt: Valaki odafent megfelelően igazítja a csillagokat

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 13:32

BL-döntő: Henry és Kimpembe viheti pályára a trófeát a Puskás Arénában

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:15

Izgalmas csatában az FTC került előnybe a Honvéd ellen a férfi vízi ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.23. 22:55

Sinner megállíthatatlan: Rómában is nyert!

Tenisz
2026.05.17. 19:14
Ezek is érdekelhetik