Két horvát maradt

M. J.M. J.
2008.07.02. 23:04
Címkék

Könnyedén győzte le az újonc Kecskemétet a hét végi UEFAIntertotó-kupa-mérkőzésre készülő Bp. Honvéd. A találkozó érdekessége volt, hogy a csapatok előbb kétszer harminc percet, majd egy 45 perces játékrészt teljesítettek, hiszen Pölöskei Gábor és Tomiszlav Szivics is több próbajátékost tesztelt. A kispestieknél pályára lépett a spanyol Hospitale 18 éves védője, Sergi López, valamint három horvát labdarúgó is: a balhátvéd posztján a 22 éves Zagor Magoc, a középpályán pedig a 29 éves Sasa Dobric és a 21 éves Igor Marceta. A mérkőzés után Pölöskei Gábor a szakmai stábbal történő gyors egyeztetést követően Sergi Lópeztől és Sasa Dobrictól elköszönt, a másik két labdarúgót viszont még egyszer meghívják egy tesztre. A kispestieknél bemutatkozott a Kaposvárról igazolt Maróti Béla, míg a vendégeknél szerephez jutott Rusvay Gergely, aki a VácÚjbuda színeiben az elmúlt szezonban a Keleti csoport gólkirálya volt. A kecskemétiek kétgólos előnyét az első játékrészben az igen agilisan játszó Edouard Ndjodo tizenegyesgóljával csökkentette, a második harminc perc pedig már valóságos Honvéd-gólfesztivált hozott.

Legfrissebb hírek

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
5 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
7 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
30 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
33 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
49 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
51 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik