Nyíregyházán nem lehet más a cél: nyerni kell!

S. J.S. J.
2008.07.17. 23:18
Címkék

Látványos játékkal és biztos győzelemmel szeretne elbúcsúzni a magyar közönségtől a női válogatott Peking előtti utolsó hazai nyilvános tesztmérkőzésén. A pénteki, nyíregyházi felkészülési találkozón (18 óra, tv: Sport1) a vb-4. és olimpiai éremálmokat dédelgető Románia lesz az ellenfele, amelytől szerdán Kolozsváron 27–25-re kikapott. Hajdu János szövetségi kapitány gyorsmérleget készített a kolozsvári összecsapás után, s kiemelte, hogy összességében jó volt az együttes teljesítménye. A védekezésre nagyon ügyeltek Görbicz Anitáék (a szünetig csak 13 gólt kaptak), gyorsan, fegyelmezetten visszarendeződtek támadás után, és Pálinger Katalin kapusteljesítménye is – miként tőle megszoktuk – nemzetközi szintű volt. Ugyanakkor a lerohanásokban és a felállt védőfal elleni akciókban több bátorságot, gólerősebb játékot vár a mester a nyíregyházi visszavágón, amelyen minél több játékosnak kíván bizonyítási lehetőséget adni. A kapitány a most 16 tagú keretből július 29-én jelöli ki az olimpiára utazó 14 játékost.

Legfrissebb hírek

Íme, a tizenhat kieső ország hivatalos vb-helyezése

Foci vb 2026
8 perce

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
32 perce

Díjugrató-vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
41 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
49 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
51 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
53 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
1 órája

Sipos Adrián: Örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik