A világ legjobb irányítója, Ivano Balic viszi a horvát lobogót az olimpiai megnyitón. Az elmúlt négy olimpián Goran Ivanisevic (Barcelona, teniszező), Perica Bukic (Atlanta, vízilabda), Zoran Primorac (Sydney, asztalitenisz) és Dubravko Simenc (Athén, vízilabda) vitte a lobogót.
Az idén a döntés meghozatalakor Balic vetélytársa Petar Metlicic, a csapatkapitány volt, aki egy hónappal ezelőtti térdműtétje után már együtt gyakorol társaival.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




