Ificsapat kezdte el a felkészülést

S. G.S. G.
2009.06.25. 23:12
Címkék

Csütörtök délelőtt megkezdte a felkészülést a Vasas. Az a néhány szurkoló, aki végignézte az első gyakorlást, azt hihette, hogy az ificsapat tréningjét figyeli, tudniillik megannyi fiatal legény dolgozott Mészöly Géza vezetőedző irányításával. Szűcs Péter, Tulipán Ákos, Beliczky Gergő, Görgényi Dávid, Dékány Dániel, Cserpák Dániel és Matolcsi Marcell a klub saját nevelésű játékosa, a szakvezetőség úgy döntött, tehetségük, szorgalmuk révén a felnőttcsapattal edzhetnek. Hogy aztán bemutatkozhatnak-e az ősszel, az a háttérben hetek, sőt immár hónapok óta tartó tárgyalásoktól függ. Amint beszámoltunk róla, egy külföldi befektetői csoport kiemelkedő összeggel szállna be a korábbi hatszoros bajnok életébe, s vásárolna tulajdonrészt.

Van vészforgatókönyv is arra az esetre, ha a tárgyaló felek „elcsúsznak” egy banánhéjon az utolsó pillanatban. A Vasas akkor is végigjátssza a szezont, tisztességes költségvetéssel, fiatalokra és néhány rutinos futballistára építve, a cél akkor a bentmaradás. Biztató a piros-kék hívek számára, hogy a hosszú ideig sérült Lázok János és Petar Divics már együtt edzett a csapattal, miként itt volt még a lejárt szerződésű Sowunmi Thomas, s a tavasszal kölcsönben szereplő Kovács Gábor is.

Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
10 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
26 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
30 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
35 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 0–0

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
48 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
48 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
54 perce
Ezek is érdekelhetik