Jó, hogy vége lett

B. CS.B. CS.
2009.07.05. 23:16
Címkék

Eddig csak sejteni lehetett, de most már biztos: nem az aacheni négyesfogathajtó-verseny lesz a magyar csapat és Lázár Zoltán legszebb emlékű nemzetközi viadala. Igaz, a vasárnapi akadályhajtás során a hatszoros világbajnok egyik lovával sem akadt probléma. Most Móró Lajos volt rendkívül peches: egyik lovának leesett az istrángja, így hiába haladt át a célvonalon hibátlan hajtással, visszarendelték. A magyar csapat legjobbja az összetettben hetedik helyen végző Dobrovitz József lett.

„Hiszem, hogy a rossz után jó következik, és Kecskeméten a vébén kárpótoljuk magunkat a kettes fogatosok között – mondta a kivételesen rossz napokat kifogó Lázár Zoltán. – Nehéz volt így készülni az év négyesversenyére, hogy közben kettes fogatban is helyt kellett állnom. Négyesben mindössze egy hazai versenyen indultam el, ami édeskevés, és rá is nyomta a bélyegét az aacheni szereplésemre. De ez ilyen év, viszont hazai pályán lesz a vébé, ami nekem nagyon fontos, és ha most balszerencsések voltunk, remélem, augusztusban örülhetünk.”

A fogatosok következő versenye Szilvásváradon lesz, ahol a Lázár testvérek is elindulnak a vb-felkészülés jegyében.

Legfrissebb hírek

Új lehetőségek nyílnak a fiatal tehetséges sportolók előtt

Egyéb egyéni
1 perce

Statisztikák: Lukaku és De Bruyne is rekordot döntött

Foci vb 2026
5 perce

Belgium csoportelső lett, Egyiptom nem bírt Iránnal

Foci vb 2026
46 perce

Erre büszkék lehetnek: Egyiptom és Irán remek meccsen ikszelt egymással

Foci vb 2026
47 perce

Belgium ötöt vágott Új-Zélandnak, így csoportelső lett

Foci vb 2026
55 perce

A magyar triatlon ünnepi hétvégéje

Képes Sport
1 órája

Videó: így ünnepelték továbbjutásukat a csodatévő zöld-fokiak

Foci vb 2026
1 órája

A félidő után Egyiptom és Belgium áll továbbjutásra

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik