MLS: Beckhamék 2–1-re kikaptak a New York Red Bullstól

2008.05.12. 00:51
David Beckham csapata, a Los Angeles Galaxy 2–1-re kikapott a New York Red Bullstól hazai pályán.
A New Yorkiak győztes gólját Juan Pablo Angel szerezte 1–1-es állás után. David Beckhamnek volt néhány ígéretes szabadrúgása, és a 67. percben sárgalapot kapott.

MLS

Los Angeles Galaxy–New York Red Bulls 1–2

MLS

Los Angeles Galaxy–New York Red Bulls 1–2
Legfrissebb hírek

Messi megsérült, tízgólos meccset nyert meg az Inter Miami

Minden más foci
2026.05.25. 07:01

Tizennégy bajnoki után menesztették Gazdag Dánielék edzőjét – hivatalos

Minden más foci
2026.05.18. 09:08

MLS: Messi betalált, Pintér csereként állt be az Inter Miamiba

Minden más foci
2026.05.18. 07:05

MLS: Sallóiék kikaptak, Gazdagék ikszeltek idegenben

Légiósok
2026.05.17. 08:30

MLS: Pintér Dániel nem játszott, Messi duplázott, nyolcgólos mérkőzésen nyert az Inter Miami – videó

Légiósok
2026.05.14. 08:14

MLS: Messi több mint kétszer annyit keres, mint a fizetési rangsor másodikja

Légiósok
2026.05.13. 12:25

Sallói gólpasszt adott Messiék ellen, Suárez helyére állt be Pintér Dániel

Légiósok
2026.05.10. 09:20

Gazdagéknak a 2–0, Messiéknek a 3–0 is kevés volt a pontszerzéshez

Légiósok
2026.05.03. 08:35
Ezek is érdekelhetik