A bajnoki címvédő Olympiakosz menesztette vezetőedzőjét, a brazil Zicót: az egykori kiváló futballista mindössze néhány hónapig irányította a patinás csapatot. Helyét a klub korábbi játékosa, Bozsidar Bandovics veszi át.
Zico szeptemberben vette át az Olympiakosz kispadját, miután a görög egylet megköszönte az addigi szakvezető, Temuri Kecbaja munkáját – a grúz tréner is csupán 85 napig irányította az együttest.
A korábbi brazil klasszis dirigálásával azonban nem szerepelt túl jól a címvédő, ugyanis az utóbbi hetekben a kétpontos hátránya hét egységre nőtt az éllovas Panathinaikosszal szemben.
Az Olympiakosz a Bajnokok Ligájában bejutott a legjobb 16 közé, és a nyolcaddöntőben a francia Bordeaux-val találkozik.
Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától
Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23
Ezek is érdekelhetik





