Az egyesült államokbeli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles Galaxy vezetősége úgy döntött, nem indít fegyelmi eljárást játékosa, David Beckham ellen, aki a New York elleni pénteki bajnoki mérkőzést követően összeszólalkozott egy Galaxy-szurkolóval.
Az incidensről készült képsor bejárta a világhálót, tanulmányozták a Galaxy vezetői is, akik – Patrick Donnelly kommunikációs igazgató bejelentése szerint – arra jutottak: semmi szükség eljárást indítani a futballista ellen. Az incidensről készült képsor bejárta a világhálót, tanulmányozták a Galaxy vezetői is, akik – Patrick Donnelly kommunikációs igazgató bejelentése szerint – arra jutottak: semmi szükség eljárást indítani a futballista ellen.
Beckham időközben beperelte azt a magazint, amely a szurkolói „beszólás" alapjául szolgáló, a játékos prostituáltakkal folytatott viszonyáról szóló legújabb pletykákat világgá röpítette.
A liga hivatalból szintén vizsgálatot indított az ügyben.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

MLS: Sallóiék kikaptak, Gazdagék ikszeltek idegenben
Légiósok
2026.05.17. 08:30
Ezek is érdekelhetik





