MLS: klubja nem bünteti meg a szurkolóval összetűző Beckhamet

2010.09.28. 11:14
Az egyesült államokbeli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles Galaxy vezetősége úgy döntött, nem indít fegyelmi eljárást játékosa, David Beckham ellen, aki a New York elleni pénteki bajnoki mérkőzést követően összeszólalkozott egy Galaxy-szurkolóval.

Az incidensről készült képsor bejárta a világhálót, tanulmányozták a Galaxy vezetői is, akik – Patrick Donnelly kommunikációs igazgató bejelentése szerint – arra jutottak: semmi szükség eljárást indítani a futballista ellen. Az incidensről készült képsor bejárta a világhálót, tanulmányozták a Galaxy vezetői is, akik – Patrick Donnelly kommunikációs igazgató bejelentése szerint – arra jutottak: semmi szükség eljárást indítani a futballista ellen.

Beckham időközben beperelte azt a magazint, amely a szurkolói „beszólás" alapjául szolgáló, a játékos prostituáltakkal folytatott viszonyáról szóló legújabb pletykákat világgá röpítette.

A liga hivatalból  szintén vizsgálatot indított az ügyben.

Legfrissebb hírek

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
Tegnap, 16:04

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Messi megsérült, tízgólos meccset nyert meg az Inter Miami

Minden más foci
2026.05.25. 07:01

Tizennégy bajnoki után menesztették Gazdag Dánielék edzőjét – hivatalos

Minden más foci
2026.05.18. 09:08

MLS: Messi betalált, Pintér csereként állt be az Inter Miamiba

Minden más foci
2026.05.18. 07:05

MLS: Sallóiék kikaptak, Gazdagék ikszeltek idegenben

Légiósok
2026.05.17. 08:30

MLS: Pintér Dániel nem játszott, Messi duplázott, nyolcgólos mérkőzésen nyert az Inter Miami – videó

Légiósok
2026.05.14. 08:14
Ezek is érdekelhetik