Az Orosz Labdarúgó-szövetség (RFU) hétfői ülésén úgy döntött, hogy megváltoztatja a bajnoki lebonyolítást: ezentúl őszi-tavaszi rendszerben bonyolítják le a küzdelemsorozatot.
A változtatásról az RFU ügyvezető testülete döntött, többségi szavazással. A következő Premjer-liga idény átmeneti lesz és 2012 tavaszán fejeződik be.
Az orosz játékos-szakszervezet átgondolatlannak tartja az „elsietett" döntést, illetve azt, hogy a változtatási javaslatot nem bocsátották nyilvános vitára. Kilenc élvonalbeli orosz csapatnál tartott közvélemény-kutatás alapján a játékosok 73 százaléka a régi (naptári évhez igazodó, tavaszi-őszi) lebonyolítás mellett volt.
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik




