A Kenyai Labdarúgó-szövetség határozatlan időre betiltott minden labdarúgó-mérkőzést a nairobi Nyayo és City Stadionban.
A két stadiont egyformán veszélyesnek minősítette a szövetség.
Mint arról beszámoltunk, október 23-án nyolc ember meghalt, mert a tömeg agyontaposta őket, miközben megpróbáltak bejutni a Nyayo Stadionba Kenya két legnépszerűbb futballcsapatának, az AFC Leopardsnak és a Gor Mahiának mérkőzésére.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






