Tizenhárom játékos bojkottfenyegetése hatására lemondott Nestor de la Torre, a mexikói labdarúgó-válogatott menedzsere, aki a közelmúltban súlyos büntetést szabott ki a csapat két bulizó játékosára.
A Rafael Márquez vezette futballisták De la Torre távozását szabták feltételül, hogy ne bojkottálják a válogatott következő mérkőzéseit. A mexikói szövetség harmadik legbefolyásosabb vezetőjének számító menedzser a Kolumbia elleni felkészülési mérkőzést követő fegyelmi intézkedésekkel haragította magára a labdarúgókat.szabták feltételül, hogy ne bojkottálják a válogatott következő mérkőzéseit. A mexikói szövetség harmadik legbefolyásosabb vezetőjének számító menedzser a Kolumbia elleni felkészülési mérkőzést követő fegyelmi intézkedésekkel haragította magára a labdarúgókat.
Legfrissebb hírek

Aranybánya a repülőtéren
Foci vb 2026
Tegnap, 0:47

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast
Foci vb 2026
2026.06.25. 09:54
Ezek is érdekelhetik



