Több pályán is súlyos összecsapások voltak a bolgár élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában, a rendőrség 15 huligánt tartóztatott le.
Várnában a Cserno More és a Beroe Sztara Zagora drukkerei mentek egymásnak, majd a hazaiak a rendőrökre is rátámadtak. Egy rendőr és három fanatikus kórházban kötött ki, öt huligánt egy évre kitiltottak a stadionból.
Szófiában a CSZKA és az Akademik drukkerei okoztak bajt, a CSZKA rendszeresen balhézó huligánjai közül öt került rácsok mögé.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






