Labdarúgás: önként távozik az orosz élvonalból Gaál Miklós volt klubja
Önként távozik az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságból Gaál Miklós volt klubja, az Amkar Perm, mert a klub anyagi gondjai nem oldódtak meg.
Az uráli egyesület keddi bejelentése szerint a 167 millió rubeles (kb. egymilliárd forint) tartozását eddig nem sikerült kiegyenlítenie, a lehetséges befektetőkkel és szponzorokkal folytatott tárgyalások pedig nem jártak eredménnyel.
Valerij Csuprakov, a klub elnöke kedden lemondott, az idei szezonban 14-dikként végzett Amkar pedig hivatalos levélben értesítette az orosz ligát arról, hogy nem marad az első osztályban.
Az FK Moszkva után a Perm a második olyan egyesület egy éven belül, amely financiális problémák miatt száll ki az orosz élvonalbeli bajnokságból.
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból
Kosárlabda
2026.06.12. 11:34
Ezek is érdekelhetik





