A brazil élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Santos feljelentette a FIFA-nál az Intert és a Milant, amiért a két olasz klub szabálytalanul próbálta magához csábítani a dél-amerikai csapat fiatal tehetségét, Paulo Henrique Gansót.
A Santos elnöke, Luis Álvaro de Oliveira Ribeiro állítása szerint a két együttes a brazil egylet engedélye nélkül vette fel a kapcsolatos a 21 éves középpályással.
Paulo Henrique Ganso – aki Neymar mellett a Santos másik nagy ígérete – korábban úgy nyilatkozott, Európában szeretne játszani, és ezért többször is visszautasította jelenlegi csapatának szerződéshosszabbításra vonatkozó ajánlatát.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44
Ezek is érdekelhetik





