Lionel Messi, a Barcelona támadója jelenleg az argentin labdarúgó-válogatottal hazájában készül az Uruguay és Chile elleni vb-selejtezőkre, ott faggatják az újságírók a legkülönfélébb témákról.
A Radio del Plata munkatársa az interjú során rákérdezett a nyári barcelonai edzőváltással kapcsolatos érzéseire. Messi diplomatikusan válaszolt:
„Mindannyiunknak hiányzik Guardiola, hiszen sok sikeres évet töltöttünk együtt. De most már Tito (Vilanova) a főnök, és reméljük, vele tovább gyarapítjuk a trófeáink számát.”
Legfrissebb hírek

Milyen tortát kapott Messi a 39. születésnapjára? – fotó
Foci vb 2026
2026.06.24. 18:30

Messi: Folytatom a játékot!
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:38
Ezek is érdekelhetik



