Vicente del Bosque, a spanyol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya elárulta: azt szeretné, ha Pep Guardiola nyerné az Év edzője-díjat a FIFA szavazásán, és minél előbb visszatérne a futball világába. A két tréner mellett José Mourinho jelölt meg az Év edzője-díjra.
„Guardiolára szavaztam, mivel fontos alakja a modern futballnak – nyilatkozta Vicente del Bosuqe a Terrának. – Ezzel nem a Barcelonát akarom segíteni, vagy Madrid-ellenesnek tűnni, de nagyszerű lenne, ha újra munkába állna. Fiatal, sok mindent elért és elhivatott a sportág iránt."
Del Bosque hozzátette: a Guardiolát váltó Tito Vilanovának az lesz a legnagyobb feladata, hogy motiválja a Barcelona már mindent megnyert futballistáit.
Legfrissebb hírek

Roberto Martínez megelőzte Vicente del Bosquét
Foci vb 2026
2026.06.24. 10:17
Ezek is érdekelhetik






