Mali válogatottja 1–1-es százhúsz percet követően tizenegyesekkel legyőzte a házigazda Dél-afrikai Köztársaságot a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája negyeddöntőjének szombati játéknapján, és bejutott a legjobb négy közé. A házigazda Dél-Afrika kiesett.
Ide kattintva bővebben olvashat a mérkőzésről!Ide kattintva bővebben olvashat a mérkőzésről!
AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, DÉL-AFRIKA
NEGYEDDÖNTŐ
DÉL-AFRIKAI KÖZTÁRSASÁG–MALI 1–1 (1–0, 1–1, 1–1) – tizenegyesekkel 1–3
Durban, 45 000 néző. Vezette: Alioum (kameruni)
Gólszerző: Rantie (31.), ill. Sey. Keita (58.)
Legfrissebb hírek

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 14:40
Ezek is érdekelhetik



