Brazília: pénzdobáló szurkolók miatt büntették meg a Santost

MTI MTIMTI MTI
2013.02.19. 12:52
Nem játszhatja saját szurkolói előtt a következő hazai mérkőzését a brazil labdarúgó-bajnokságban szereplő Santos, mivel a drukkerek a Sao Paulo elleni rangadón pénzérmékkel dobálták meg Gansót, a csapat korábbi játékosát.  

A február 3-án lejátszott összecsapáson – amelyet sztárjuk, Neymar vezetésével 3–1-re megnyertek a hazaiak – a szögletet elvégző Gansóra valóságos pénzeső hullott. A fanatikusok ezzel üzentek a „hűtlen" futballistának, aki tavaly még úgy nyilatkozott, hogy vagy Európába szerződik, vagy marad a klubnál, ennek ellenére a szezon végén a riválishoz igazolt.

A válogatott játékost már tavaly, még a Santos alkalmazottjaként is megdobálták a szurkolók, amikor kiderült, hogy a Sao Paulóval tárgyal.

Legfrissebb hírek

A skótok ellen néhány percre beállhat Neymar – vagy esetleg többre is?

Foci vb 2026
2026.06.24. 13:36

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Neymar kihagyhatja a brazilok első meccsét

Foci vb 2026
2026.06.11. 16:49

Brazília és Marokkó a favorit, először jutnának tovább a skótok – bemutatjuk a C-csoport csapatait

Foci vb 2026
2026.06.02. 14:21

Neymar: Egészséges vagyok, és megérdemlem a helyem a vb-keretben

Minden más foci
2026.05.18. 10:04

Neymar ütött? A Santos vizsgálatot indított Robinho fiának panaszára

Minden más foci
2026.05.05. 09:24

A Cincinnati óvatosan megkezdte a Neymar-hadműveletet – sajtóhír

Minden más foci
2026.04.10. 14:07

Wayne Rooney Neymarról: Sosem volt világklasszis játékos

Minden más foci
2026.03.20. 17:29
Ezek is érdekelhetik