Románia: két magyar is a Dinamo stábjában
Mint arról korábban beszámoltunk, Selymes Tibor lesz a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Dinamo Bucuresti vezetőedzője a következő két idényben, szerződését már holnap aláírhatja. A szakmai stábban szerepet kap egy másik magyar is, Gendúr László kapusedzőként segíti majd a munkát.Mint arról korábban beszámoltunk, Selymes Tibor lesz a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Dinamo Bucuresti vezetőedzője a következő két idényben, szerződését már holnap aláírhatja. A szakmai stábban szerepet kap egy másik magyar is, Gendúr László kapusedzőként segíti majd a munkát.
Gendúr játékosként megfordult korábban a Budapest Honvéd és az Újpest csapatiban, kapus- és másodedzőként pedig dolgozott a Bihor Orodea, a Salonta FC és a Sportul Studentesc csapatainál is.

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos




