Videó: Lovrencsics csapattársa lőtte az ősz legszebb gólját

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.01.02. 11:47
Lengyelországban megválasztották az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) legszebb góljait. Az első helyen a Lech Poznan szélsője, Muhamed Keita (a magyar válogatott Lovrencsics Gergő csapattársa) végzett egy lenyűgöző távoli találattal.

Érdekesség, hogy az U23-as norvég válogatottságig jutó Keita 2014-ben érkezett a Lech Poznanhoz, ahol 16 mérkőzésen 1 gólt szerzett, de az a legszebb lett.

Legfrissebb hírek

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

Lukas Podolski befejezi labdarúgó-pályafutását – hivatalos

Minden más foci
2026.05.22. 19:33

Szabó Levente megtalálta a számítását, és már nemzetközi kupaindulásért küzd a Zaglebie Lubin szerelésében

Légiósok
2026.05.15. 09:17

A néma is gólt kiált – Ballai Attila publicisztikája

Minden más foci
2026.05.09. 23:57

Lengyelország: a korábbi fehérvári és újpesti szakember lett a Cracovia edzője

Minden más foci
2026.04.22. 06:55

„Szinte bepasszolta a labdát a kapuba” – Ten Hag kielemezte Szoboszlai Galatasaray elleni játékát

Bajnokok Ligája
2026.03.19. 16:40

Videó: Szabó Levente megszerezte első gólját lengyel csapatában

Légiósok
2026.02.06. 20:19

Szalai Attila vesztes bajnokin mutatkozott be az új csapatában

Légiósok
2026.02.01. 14:58
Ezek is érdekelhetik