Copa: a brazilok nem hagyják magukat Neymar-ügyben
A brazil szövetség fellebbezést nyújt be a labdarúgó Copa Américán négy mérkőzésre eltiltott Neymar „megmentésére”.
Ezt a szövetségi kapitány, Dunga jelentette be szombati sajtótájékoztatóján, hozzátéve, hogy túlzónak tartják a fegyelmi bizottság döntését, és igazságos ítéletet szeretnének.
A Bajnokok Ligája-győztes Barcelona sztárját a Kolumbia elleni, 1–0-ra elveszített csoportmérkőzést követően állította ki a játékvezető, mert a végső sípszó után a labdával nagy erővel megrúgta ellenfelét, majd fejelő mozdulattal fenyegette riválisát.
Neymar ezt követően az öltözőfolyosón inzultálta a játékvezetőt, ezért kapott négymeccses büntetést, valamint tízezer dolláros pénzbírságot is.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



