Gerincműtétje után hétfőn kiengedték a Sao Pauló-i kórházból Pelét, a brazilok legendás futballistáját.
A 74 éves sportemberen az elmúlt napokban hajtották végre a beavatkozást az Albert Einstein klinikán. A kórház hétfőn megerősítette, hogy Pelé elhagyhatta az intézményt.
A labdarúgás egyetlen háromszoros világbajnoka az utóbbi időben több egészségi problémával is küzdött: tavaly év végén egy húgyúti fertőzés miatt került kórházba, akkor egy hetet az intenzív
osztályon töltött, májusban prosztataműtéten esett át.
Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14

Neymar kihagyhatja a brazilok első meccsét
Foci vb 2026
2026.06.11. 16:49
Ezek is érdekelhetik





