Brazília: Pelé újra kórházba került, meg is operálták
Újra kórházba került Pelé, a brazilok legendás futballistája, és gerincműtétet hajtottak végre rajta.
Az espn.com beszámolja szerint a 74 éves sportembert szombaton szállították a Sao Pauló-i Albert Einstein klinikára, ahol hátproblémák miatt műtötték meg. Pelének már a járását is nehezítette a csigolyabántalmak miatt a lábába kisugárzó fájdalom.
Az intézmény sajtóreferense mindössze annyit erősített meg, hogy valóban náluk kezelik a korábbi labdarúgót.
A labdarúgás egyetlen háromszoros világbajnoka májusban prosztataműtéten esett át, 2014 végén húgyúti fertőzés miatt került kórházba, egy hetet az intenzív osztályon kényszerült eltölteni.
Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14

Neymar kihagyhatja a brazilok első meccsét
Foci vb 2026
2026.06.11. 16:49
Ezek is érdekelhetik





