Videó: korai habömlés – a bíró lefújta a reklamáló játékost
Mint arról beszámoltunk, Mexikó labdarúgó-válogatottja nyerte meg a 2015-ös Arany-kupát, miután a philadelphiai döntőben 3–1-re legyőzte Jamaicát. A találkozón a salvadori Joel Aguilar fújta a sípot, és bár a tévében nem látszott az eset, egy most előkerülő videón jól látható, hogy a játékvezető az első félidőben két reklamáló mexikói játékost lefújt azzal a habbal, amelyet a szabadrúgásoknál használnak. A kérdés már csak az, szándékos volt-e…
Legfrissebb hírek

Aranybánya a repülőtéren
Foci vb 2026
Tegnap, 0:47

Két magyar edző emelte csúcsra a legendás Pumast
Foci vb 2026
2026.06.25. 09:54
Ezek is érdekelhetik



