Videó: hihetetlen dupla, két perc alatt két öngólt szerzett
A 2018-as világbajnokság házigazdája, Oroszország 4–2-re legyőzte Dél-Koreát a két csapat Moszkvában rendezett felkészülési mérkőzésén. Az összecsapást Kassai Viktor vezette, így a magyar bíró szemtanúja volt annak a nem mindennapi „bravúrnak”, amelyet Kim Dzsujong, a vendégek hátvédje hajtott végre.
Kim Dzsujongról az 55. percben egy szöglet után pattant a saját kapujába a labda, majd másfél perccel később egy balszerencsés mozdulat után lőtt 17 méterről a dél-koreai kapuba – 120 másodpercre sem volt szüksége, hogy kétszer is bevegye a saját kapuját.120 másodpercre sem volt szüksége, hogy kétszer is bevegye a saját kapuját.
Az első öngól
És a második
Az oroszok egyébként négygólos előnyben voltak, a végén azonban az ázsiaiak két gólt is szereztek, így vb-házigazdák 4–2-re nyertek.
FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
Oroszország–Dél-Korea 4–2
A mérkőzés összefoglalója
Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok
Minden más foci
2026.06.25. 21:58

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





