Szlovénia: négygólos hátrányba kerültek, nem akarták folytatni
Egészen elképesztő ok miatt ért véget idő előtt csütörtökön a szlovén NK Maribor és a Bosznia-Hercegovinából érkező Borac Banja Luka edzőmérkőzése a törökországi Belekben. Négygólos szlovén előnynél fújták le az első félidőt, amikor a bosnyák másodosztályú csapatnál felütötte a fejét egy gondolat…
A Borac vezetői egyszerűen kitalálták, hogy inkább nem folytatnák a találkozót. Megbeszélték ezt a Mariborral, és megegyeztek abban, hogy távoznak a pályáról.kitalálták, hogy inkább nem folytatnák a találkozót. Megbeszélték ezt a Mariborral, és megegyeztek abban, hogy távoznak a pályáról.
És a Maribornál még nem is a legerősebb kezdő volt a pályán az első negyvenöt percben…
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik






