
Otthon nyert az FK Csíkszereda (Fotó: fkcsikszereda.ro)
Megnyerte első hazai mérkőzését a román másodosztályban szombat délelőtt az FK Csíkszereda, miután a második fordulóban 3–0-ra legyőzte a Metaloglobus Bucuresti csapatát.
A székelyföldi újonc első Liga 2-es gólját egy csíkszeredai születésű játékos, a Ferencváros második csapatában is megforduló Hodgyai László szerezte a kilencedik percben, majd Éder González és Soufiane Jabari találatával alakult ki a végeredmény.
Az FK magyarországi játékosai közül ezúttal Majzik Adrián és Csonka Bonifác lépett pályára – mindkét védő végigjátszotta a találkozót.
Legfrissebb hírek

Csíkszeredában sérelmezik a FCSB eljárását
Minden más foci
2026.06.21. 14:03

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46
Ezek is érdekelhetik





