Oroszország: nézők előtt folytatódik a bajnokság

MTI MTIMTI MTI
2020.05.29. 14:57
Korlátozott számban beengednek majd szurkolókat a mérkőzésekre az orosz labdarúgó-bajnokságban, mely június 21-én indul újra.

Az illetékesek két hete jelentették be a szezon folytatásának menetrendjét, akkor azonban még az volt a terv, hogy a mostani szezonból hátralévő meccsek zárt kapuk mögött zajlanak.két hete jelentették be a szezon folytatásának menetrendjét, akkor azonban még az volt a terv, hogy a mostani szezonból hátralévő meccsek zárt kapuk mögött zajlanak.

Csütörtökön viszont Dmitrij Csernisenko miniszterelnök-helyettes már azt közölte, hogy a szurkolóknak és a labdarúgóknak is hiányzik a mérkőzések hangulata, az érzelmek, a lelátó zaja, s ezek mind hamarosan visszatérnek. Majd pénteken bejelentették, hogy a sportági szövetség kezdeményezését az illetékes állami szerv is támogatja, így az összecsapásokon a stadionok férőhelyeinek maximum tíz százalékáig beengedhetők a nézők.

Legfrissebb hírek

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
7 órája

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból

Kosárlabda
2026.06.12. 11:34

World Sailing: az orosz junior vitorlázók visszatérhetnek

Egyéb egyéni
2026.06.10. 13:06

Az IIHF szeptemberben ismét foglalkozik az orosz hokisok esetleges visszatérésével

Jégkorong
2026.06.09. 16:56

Továbbra sem vehetnek részt az európai kupákban az orosz labdarúgócsapatok

Minden más foci
2026.06.07. 11:38

A Nemzetközi Vívószövetség feloldotta az orosz sportolókra vonatkozó korlátozásokat

Egyéb egyéni
2026.06.03. 10:13

Ritmikus gimnasztika: az oroszok saját zászlójukat használhatják az Eb-n

Torna
2026.05.24. 14:01

Újra használhatják zászlójukat és himnuszukat az orosz tornászok

Torna
2026.05.18. 13:12
Ezek is érdekelhetik