Videó: frenetikus hangulat, így fogadták Gerrardot az Ibroxnál

Gerrardot Glasgowban is megkedvelték a szurkolók (Fotó: AFP)
Aligha túlzás kijelenteni, hogy Liverpool után Glasgowban is nagyon megszerették Steven Gerrardot. A korábbi klasszis középpályás skóciai időszaka eddig kifejezetten sikeres, vasárnap az is biztossá vált, hogy a Rangers tíz év után újra skót bajnoki címet nyer. A csapat körüli hangulatot jól jellemzik azok a felvételek, amelyek a klub szombati mérkőzése előtt készültek az Ibrox Stadionnál: a szurkolók a járványügyi szabályok teljes zárójelbe tételével gyülekeztek az arénánál, és elképesztő hangulatot teremtve fogadták a mérkőzés előtt autóval megérkező menedzsert.
A Rangers szombaton 3–0-ra legyőzte a St. Mirrent, és mivel a Celtic vasárnap 0–0-s döntetlent játszott a Dundee United otthonában, eldőlt, hogy Gerrard csapata ünnepelheti a bajnoki aranyat.
Legfrissebb hírek

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk
Foci vb 2026
2026.06.25. 03:22

Folytatjuk!
Foci vb 2026
2026.06.25. 01:09

Vinícius Júnior duplázott Skócia ellen – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:40
Ezek is érdekelhetik


