Visszavonult a 31-szeres válogatott védő

Michael Lang sportigazgatóként folytatja (fotó: Getty Images)
Bejelentette visszavonulását a svájciak korábbi válogatott védője, Michael Lang, aki a jövőben sportigazgatóként dolgozik tovább.
A 33 éves Lang a nyár óta csapat nélkül volt, akkor távozott a Baseltől.
A 31-szeres válogatott labdarúgó 336 mérkőzést játszott a svájci élvonalban, emellett légiósként megfordult a Mönchengladbachnál és a Werder Bremennél is. A Basellel kétszer volt svájci bajnok.
Lang visszavonulása után sem szakad el a futballtól, hiszen az FC Wil sportigazgatójaként folytatja pályafutását. A Wiltől Jan Breitenmoser jövő nyáron távozik, Lang akkor váltja őt, de addig fokozatosan veszi át a feladatokat.
A korábbi jobbhátvéd a válogatottal két vb-n és egy Európa-bajnokságon vett részt.
Legfrissebb hírek

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:23

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:03

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója
Foci vb 2026
2026.06.24. 21:00

Időt és energiát spórol, aki megnyeri a B-csoportot
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:10
Ezek is érdekelhetik


