Győrből igazolt a Sepsi – hivatalos

Itt még zöldben... (Fotó: Fábio Vianna/Facebook)
Győrből érkezik a Sepsi OSK legfrissebb igazolása, az elmúlt két szezonban az ETO-nál futballozó Fábio Vianna egy éves szerződést kötött a Liga 2-es székelyföldi klubbal, hosszabbítási opcióval.
A 26 éves portugál balhátvéd összesen 36 mérkőzésen lépett pályára győri színekben (az NB I legutóbbi idényében viszont mindössze 9 alkalommal), de a román bajnokság sem ismeretlen számára, hiszen korábban 18 Superliga-találkozón is játszott a FC Arges és a Farul játékosaként.
A Benficánál nevelkedett, de hazájában az Academica Coimbra, a Braga és a Chaves csapatainál is megfordult Vianna a szentgyörgyi csapat hetedik új igazolása az élvonalból való kiesés után. A Sepsi OSK augusztus 2-án kezdi el a román másodosztály küzdelmeit, pontos programja a ma kora délutáni sorsoláson derül ki.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos
Légiósok
2026.06.19. 11:50
Ezek is érdekelhetik






