Mohamed Zidan, a német Borussia Dortmund egyiptomi labdarúgója a szezon végén valószínűleg elhagyja jelenlegi egyesületét, mert több nagy klub, az Arsenal, a Manchester United, a Tottenham Hotspur és a Barcelona is érdeklődik iránta.
Mohamed Zidan édesapja szerint Arsene Wenger, Alex Ferguson és Pep Guardiola is felvette a kapcsolatot fia ügynökével, és szívesen szerződtetnék csapatukhoz a nyáron.
„A hétvégi mérkőzés után beszéltem a menedzseremmel, aki említette az Arsenal érdeklődését. Mondta, hogy próbáljam meggyőzni őket a játékommal, hogy én lehessek az Arsenal első egyiptomi futballistája" – nyilatkozta Zidan.
A labdarúgó édesapja azt is elmondta, hogy az angolok elleni válogatott meccsen is figyelték fiát a Tottenham, a United és a Barcelona megfigyelői, tehát nagyon valószínű, hogy a játékos a nyáron elhagyja a Bundesligát, és vagy az angol vagy a spanyol bajnokságban folytatja pályafutását.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik





