Matthäus: Ribéryt el kellett volna adni!

2010.03.30. 12:06
null
Lothar Matthäus úgy véli, a Sneijder, Van der Vaart, Robben tengellyel előrébb tartana a Bayern (fotó: Action Images - archív)
Lothar Matthäus, a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya szerint a Bayern Münchennek már a nyáron el kellett volna adnia Franck Ribéryt. Az egykori aranylabdás erről a német hírügynökségnek beszélt.

Nincs kibékülve Franck Ribéry teljesítményével Lothar Matthäus. A Bayern München legendája szerint a klub hibát követett el azzal, hogy a nyáron nem értékesítette a francia klasszis játékjogát.

„Ribéryt el kellett volna adni már az előző nyáron! Az a nemtőrödömség, amelyet mutatott a Stuttgart elleni meccsen, provokáció volt a szurkolókkal szemben."

A francia futballista csereként lépett pályára a hétvégi bajnokin, de a rendelkezésére álló 45 perc alatt nem tudott segíteni csapatán, amely kikapott hazai pályán.

A 49 éves Matthäus szerint Ribéry korábbi eladása sok mindent megoldott volna Münchenben.

„Az érte kapott pénzből meg lehetett volna szerezni Rafael van der Vaartot és Wesley Sneijdert is, akik Arjen Robbennel kiegészülve nagyszerű triót alkothattak volna."

Legfrissebb hírek

Matthäus szerint Sanét jogosan kritizálják a szurkolók

Foci vb 2026
2026.06.25. 11:08

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Gyakorlatilag eldőlt: marokkói vb-résztvevővel erősít a Bayern München

Foci vb 2026
2026.06.15. 12:05

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40
Ezek is érdekelhetik