Késő estig állt a bál a rostocki stadionban a harmadosztályba zuhanás miatt tüntető Hansa-drukkerek miatt.
A szurkolók pirotechnikai eszközökkel jelezték „tüzes hangulatukat", majd a VIP-parkolóban randalíroztak. A Hansa az Ingolstadt elleni osztályozó visszavágóján elszenvedett 2–0-s vereség után – először a nagy hagyományú klub történetében – kiesett a harmadosztályba.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






