Jobbhátvéddel erősített a német élvonalba idén feljutó St. Pauli labdarúgócsapata: a hamburgiak kétéves szerződést kötöttek Moritz Volzcal.
A védő a 2009–2010-es szezonban klub nélkül volt, legutóbb az Ipswich Townban játszott. Korábban az Arsenal, a Wimbledon és a Fulham színeiben futballozott, és a londoni fehér-feketéknél 125 bajnoki mérkőzésen lépett pályára.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik





