Véget ért az edző-saga a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Hannovernél, ugyanis Mirko Slomka hosszas huzavona után elfogadta a klub ajánlatát, és meghosszabbította szerződését a Huszti Szabolcsot foglalkoztató együttessel.
Slomka Martin Kind klubelnök és Jörg Schmadtke ügyvezető társaságában írta alá a szerződéshosszabbítást. A vezetőedző új szerződése 2016 nyaráig szól.
A Hannover vasárnap a Bayer Leverkusent fogadja, Slomka 100. mérkőzése lesz a csapat kispadján.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27
Ezek is érdekelhetik





