A német labdarúgó Bundesliga csapatainak szervezett szurkolói csoportjai bejelentették: beszüntetik a téli szünet után a 12:12 tiltakozást, melynek során a drukkerek a mérkőzések első 12 percében (és 12 másodpercében) némán tüntettek a Német Labdarúgóliga bevezette lelátói szigorítások ellen.
A „szurkolói sztrájk” beszüntetése annak az eredménye, hogy a liga új ügyvezetője, Andreas Rettig bejelentette: várja egyeztetésre a szurkolói csoportokat.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik





