Bundesliga: figyelmeztették őket a távolságtartásra, megdobálták a rendőröket

A Heidenheim stadionjánál és Brémában is tömegek gyűltek össze az osztályozó visszavágójának idejére (Fotó: AFP)
Bréma belvárosában és Heidenheimben is randalíroztak szurkolók az után, hogy a Werder Bremen hétfő este megnyerte a német labdarúgó Bundesliga élvonalának osztályozóját.
A brémai csapat a 0–0-s első meccs után a visszavágón 2–2-re végzett a házigazda, másodosztályú Heidenheimmel, így megőrizte első osztályú tagságát.
A lefújást követően Brémában a vandál drukkerek üvegpalackokkal és petárdákkal dobálták meg a rendőröket, miután azok felhívták a figyelmüket a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos higiéniai intézkedések – köztük a távolságtartás – betartására.
Heidenheimben a feldühödött szurkolók sörrel lefröcskölték a Werder játékosait, majd a csapatbuszt kövekkel és palackokkal dobálták meg. A kár több ezer euró.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik






