Ismét bejutott a fináléba a nők Újdelhiben zajló ökölvívó-világbajnokságán, a 86 kilogrammosok mezőnyében Kovács Mária, miután az elődöntőben technikai döntő fölénnyel (17:2 a második menetben) legyőzte a román Adriana Hosut.Ducza Anita a 75 kilósok között vereséget szenvedett (24:8-as pontozással) a hazai pályán versenyző Lechától, így bronzérmet szerzett.
Legfrissebb hírek

Jordánia az új Japán
Foci vb 2026
38 perce
Ezek is érdekelhetik





