Világbajnoki mezőny az isztambuli Ahmet Cömert-emlékversenyen

2007.05.08. 21:31
Címkék
A világ negyen országából érkeztek öklözők Törökországba. Az isztambuli tornán résztvevő fiatal magyar válogatottból hiányzik Bedák Pál és Káté Gyula.
Csötönyi Sándor
Csötönyi Sándor
Csötönyi Sándor
Csötönyi Sándor

Magyarországot fiatal gárda képviseli, a szakvezetőség alaposan feltérképezheti öklözőink állapotát a négy hónap múlva esedékes chicagói olimpiai kvalifikációs világbajnokság előtt.

„Mindenki itt van, aki számít, összesen ötszázötven férfi és női versenyző lép szorítóba – mondta Csötönyi Sándor, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség elnöke, a torna nemzetközi ellenőre. – A papírsúlyú vébéezüstérmes Bedák Pál betegség miatt otthon maradt, a váltósúlyban világbajnoki harmadik Káté Gyula Pulában szerepel, de ebben a súlycsoportban jól állunk, helyette a junior-világbajnok Bacskai Balázs húz kesztyűt.

A magyar női indulók között ott lesz a világ- és Európa-bajnok Kovács Mária és több vébéérmesünk. Az isztambuli viadal a világbajnoki felkészülés fontos állomása” – nyilatkozta Csötönyi.

A magyar ökölvívókről bővebben a szerdán megjelenő Nemzeti Sportban olvashat.
Legfrissebb hírek

Amerikai pite: mentális feltámadás és két gól Cristiano Ronaldótól – vb-kibeszélő, 13. nap

Foci vb 2026
12 perce

Legendák mellé került a kolumbiai kapus

Foci vb 2026
18 perce

Mészáros Erika: Negyvennek érzem magam!

Kajak-kenu
30 perce

Már a hosszabbítást tervezik a szövetségi kapitánnyal

Foci vb 2026
1 órája

Cristiano Ronaldo duplázott, Munoz és Budimir találata is három pontot ért – a 13. játéknap 7 gólja egy helyen

Foci vb 2026
1 órája

Daniel Munoz lett a Kolumbia–Kongó meccs legjobbja

Foci vb 2026
1 órája

Daniel Munoz James Rodríguez nyomdokaiba lépett – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája

A hajrában szerzett góllal verte meg Kolumbia a Kongói DK-t – videó

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik