Profi boksz: ellopták Arthur Abraham világbajnoki övét

2008.06.26. 23:20
Címkék
Minden jóban van valami rossz. Hiába mutatkozott be sikeresen Amerikában Arthur Abraham, a Nemzetközi Bokszszövetség (IBF) középsúlyú világbajnoka, utóbb ellopták az övét.
Noha a bajnok múlt vasárnap nem címmérkőzésen győzte le imponáló bunyóval Edison Mirandát, mégis eltűnt a vb-öve. Történt, hogy a testvérével, Alexanderrel közösen bérelt autót Miami repterén éppen Németországba indulásuk előtt összetörték, s míg segítségre vártak, meglovasították a holmijukat. A Bild értesülése szerint az öv mellett videokamerát, laptopot és mobiltelefont is magukkal vittek a tettesek. A tolvajok vagy nem tudták, hogy kit lopnak meg, vagy Amerikában úgy gondolják, csak így tudják megszerezi az IBF övét…
Legfrissebb hírek

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött

Légiósok
7 perce

Erste Liga: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC

Jégkorong
16 perce

Még szerencse, hogy van Gabriel

Foci vb 2026
26 perce

Kajak-kenu: a szövetségi kapitányok kijelölték a kanadai vk-ra utazó magyar csapatot

Kajak-kenu
33 perce

A kapura lövések és a gólok száma is növekszik az ivószünet után

Foci vb 2026
36 perce

Noah Lyles a budapesti atlétikai világdöntő legújabb arca

Atlétika
43 perce

Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik