Ökölvívás: Garay azt üzente, hogy újra összecsapna Erdeivel

2009.02.19. 06:25
Címkék
A WBA (Bokszvilágszövetség) félnehézsúlyú világbajnoka, Hugo Hernán Garay hazájából üzent Erdei Zsoltnak: az argentin bunyós egy címegyesítő mérkőzésen újra összecsapna a WBO magyar bajnokával.
Erdei Zsolt már kétszer is legyőzte Hugo Hernán Garayt – akinek az elkövetkező néhány meccsét Madár klubja, az Universum szervezi –, ennek ellenére az argentin szeretne ismét megküzdeni a WBO (Bokszvilágszervezet) világbajnokával. „Az elmúlt évem pályafutásom talán legjobb esztendeje volt. Az idén pedig szeretnék újra összecsapni Erdeivel. Meglátjuk, hogy a promóterem mit hoz ki a dologból, de én vele akarok bokszolni és megszerezni a címét. Jó lenne, ha Argentínába tudnánk hozni a meccset, ide, Sunchalesbe” – nyilatkozta Garay argentin újságíróknak.„Minden vágyam ez a meccs: egy tüske maradt bennem, és amint meglesz a lehetőség rá, el fogom távolítani” – tette hozzá Garay.www.profiboksz.hu
Legfrissebb hírek

Portugália és Üzbegisztán sem „öltözött át” a csoportkörben – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
16 perce

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
25 perce

Maratoni kajak-kenu Eb: Csépe Panna ezüst-, Matkovics Lili Sára bronzérmes

Kajak-kenu
31 perce

A magyar férfi és női rögbisek sem jutottak négy közé a chisinaui Eb-körben

Egyéb csapat
46 perce

Ketten összekaptak a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – videó

Foci vb 2026
52 perce

Mexikói szurkoló a világ legmenőbb farkaskutyája – fotó

Foci vb 2026
1 órája

Az első tornáját nyerte meg Marozsán legyőzője Mallorcán

Tenisz
1 órája

Bemutatkozik Anglia piros felsője – az L-csoport mai mezei

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik