Ökölvívás: Csehországban és Horvátországban a válogatott

2009.05.12. 16:38
Címkék
Szerdától két nemzetközi versenyen, a csehországi Ustí nad Labemben és a horvátországi Pulában szerepelnek a magyar ökölvívó-válogatott tagjai.
Csehországban rendezik az erősebb tornát, amelyre Kovács László szövetségi kapitány vezetésével hét bokszoló utazott el. A viadal színvonalát jól érzékelteti, hogy többek között orosz és kubai versenyzőkkel kell majd megküzdeni az érmekért.Ustí nad Labemben lép majd ringbe az Európa-bajnoki bronzérmes Varga Miklós (60 kg), az olimpikon Kalucza Norbert (51), a junior világbajnok Bacskai Balázs (69) és a vb-negyeddöntős Darmos József (91) is.Pulában, a 2004-ös Eb helyszínén kilenc főből áll majd a magyar különítmény. Itt méreti meg magát az idén sok sérüléssel bajlódó Eb-második Káté Gyula (64 kg), és a tavalyi kontinenstornán meglepetésre bronzérmes Ungvári István (48) is.Egyik versenyen sem indul ugyanakkor a világbajnoki és olimpiai ötödik Szellő Imre, aki igazoltan marad távol, hiszen a felesége bármelyik pillanatban életet adhat a kislányuknak.
Legfrissebb hírek

Videók: Messi nélkül is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
5 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Csupasport
11 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
40 perce

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
42 perce

Vb 2026: Algéria–Ausztria 2–2

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–2

Foci vb 2026
1 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
1 órája

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik